Maja Kubiak Przybyłek

Maja Kubiak Przybyłek

Psycholog - psychoterapeuta
504 965 330
Pracuję w nurcie psychoterapii integracyjnej, która łączy główne podejścia psychoterapeutyczne, co pozwala mi na dobranie optymalnych strategii terapeutycznych do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Jestem absolwentką studiów magisterskich z psychologii, ze specjalnością psychologia zdrowia i kliniczna, na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz na Oddziale Dziennym leczenia nerwic i zaburzeń osobowości Poradni EGO.

Aktualnie, od kilku lat pracuję terapeutycznie w Poradni Psychologicznej Centrum Medycznego im. Rydygiera w Łodzi. Współpracuję także ze szpitalem Salve w ramach udzielania konsultacji psychologicznych. Jestem w trakcie szkolenia certyfikacyjnego w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii przy Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Moja praca jest stale superwizowana przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Odbyłam także własną psychoterapię.

Pomagam osobom doświadczającym trudności w tworzeniu satysfakcjonujących relacji, nie radzącym sobie w sposób konstruktywny z emocjami, stresem, odczuwającym brak zadowolenia z życia. 

W pracy ważne jest dla mnie zapewnienie pacjentowi poczucia akceptacji, ważności, bezpieczeństwa oraz zachowanie wszelkich zasad etyki zawodowej.

Best Website Templates at TemplateMonster.