Aleksandra Żuberek

Aleksandra Żuberek

Psycholog - psychoterapeuta
669 787 876

Jestem psychologiem i dyplomowanym psychoterapeutą. Zajmuję się pracą z ludźmi od 7 lat. Doświadczenie i umiejętności zdobywałam w pracy w Poradniach Zdrowia Psychicznego w Centrum Medycznym im. L. Rydygiera Poradni „PaLMA”, w SPZOZ PZP „ Sieradzka”. Obecnie prowadzę psychoterapię także w ramach własnej praktyki i współpracując z Ośrodkiem Psychoterapii M.Czarnecki& Co. w Warszawie.

Staram się dbać o swój rozwój, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. W swojej pracy korzystam głównie z założeń psychoterapii integracyjnej, czerpiącej z trzech wiodących nurtów: poznawczo- behawioralnego, Gestalt i psychodynamicznego. W pracy staram się dopasowywać podejście indywidualnie do osoby poszukującej pomocy, dbając o bezwarunkową akceptację, empatię i uważność w czasie kontaktu terapeutycznego. Psychoterapia integracyjna podkreśla ważność relacji terapeutycznej, współpracę Terapeuty i Pacjenta nad zmianą i zdrowieniem psychicznym.

Duże znaczenie ma dla mnie kodeks etyczno- zawodowy psychologa, pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów. Staram się także stale pracować nad sobą. Zajmuję się głównie pacjentami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, dorosłymi dziećmi alkoholików (DDA) i z rodzin dysfunkcyjnych (DDD), osobami doświadczającymi kryzysu, w trudnej sytuacji życiowej.

Zapraszam na konsultacje, psychoterapię lub po prostu rozmowę o państwa trudnościach.

Best Website Templates at TemplateMonster.